Tělovýchovná jednota Ostrava

Organizuje sportovní, společenské, kulturní a volnočasové vyžití dětí, mládeže, dospělých, výkonnostních a vrcholových sportovců, handicapovaných občanů a široké veřejnosti, u kterých si tento areál získal velkou oblibu. Samotný areál nabízí možnost realizace více než 20 sportů a provozuje činnost 9 sportovních klubů, mezi které se řadí zejména volejbal, judo, stolní tenis a tenis.

Sportovní Speciální Do 10.000 Průběžná

Základní info o spolupráci

Recepce

title

5 lidí

EVENT Security

title

5-10 lidí

Rescue

title

2 lidé

Doba projektu

title

1 rok

Čechymen pro Tělovýchovnou jednotu Ostrava

I přes relativně krátkou dobu projektu se nám povedlo ve spolupráci s klientem rozšířit stávající kamerový systém, zefektivnit klíčový režim. Zároveň jsme zde implementovali QR patroling pro obchůzky na daném objektu, díky kterému se nám podařilo navýšit počet kontrolovaných bodů a snížit tak vynaložené náklady na energie pro chod objektu z důvodu druhé kontroly jednotlivých spotřebičů. Povedlo se nám také zefektivnit parkovací systém v rámci možných kapacit a zvýšit tak možnost finančního zisku pro našeho klienta.

Na této zakázce také využíváme naši elektronickou strážní knihu zaštítěnou systémem HEDURIO, který částečně nahrazuje klasický papírový systém a rozšiřuje možnost zápisu o fotografií. Tímto klient získává možnost online přístupu k jednotlivým reportům a má druhotnou kontrolu nad technickým stavem svých sportovišť.

Stálá ostraha sportovních areálu často doplňuje naši nabídku event security. Klienti zejména pozitivně vnímají náš vlastní online systému HEDURIO, který zaštiťuje elektronickou strážní knihu, QR patroling a elektronickou evidenci obchůzek a informace předává vždy online a na jednom místě. Díky tomuto se nám povedlo získat další klienty, jako jsou Sportovní areál Praha, kterému zajišťujeme prestižní halu Královka a sportovně rekreační areál Hlučín a mnohé další.

Navštivte web: www.tjostrava.cz/

Poskytované bezpečnostní služby

  • Fyzická ostraha
  • Recepční služby
  • QR patroling
  • Elektronická strážní kniha
  • Kontrola ubytovaných hostů a jejich evidence
  • Monitorování pomocí kamerového systému

 

 

Rádi dodáme bezpečnostní řešení i pro vaši akci: