Hala Královka

Sportovní hala na Letné v Praze 7 je tradičním místem vhodným pro pořádání nejen sportovních, ale také kulturních a společenských akcí. Hala disponuje jedním velkým sálem s hledištěm až pro 2192 lidí. Celková kapacita velkého sálu je při kulturních a společenských akcích až 2500 lidí s využitím sportovní plochy ke stání, či sezení.

Sportovní Indoor Do 10.000 Průběžná

Základní info o spolupráci

Security

title

1-2 lidí (recepce) 1-30 lidí (Event security)

VIP

title

6-15 lidí

Rescue

title

Pouze na vyžádání

Doba projektu

title

2 (Probíhá) rok

Čechymen pro sportovní hala Královka

Největším přínosem služby je zajištění recepce a noční ostrahy objektu. Podařilo se nám zefektivnit klíčové hospodářství a zavést QR patroling pro noční režim ostrahy objektu. Jednou s mnoha činností recepce je přesná evidence pronájmu sportoviště, která slouží pro fakturaci.

Na této zakázce je využívaná naše elektronická strážní kniha (systém HEDURIO), která částečně nahrazuje klasický papírový systém a rozšiřuje výstupy zápisu o fotografie. Tímto klient získává možnost on-line přístupu k jednotlivým reportům a má maximální kontrolu nad technickým stavem svých sportovišť.

Stálá ostraha sportovních areálu často doplňuje naši nabídku event security. Zde se aktivně podílíme na návrhu bezpečnostního zajištění jednotlivých akcí. Zejména basketbalových utkání USK Praha, kde jsme v roce 2015 zajištovali akci Final Four evropské ligy žen v hokeji, kterou tým USK Praha opanoval prvním místem. A v neposlední řadě se na hale zajišťuje ostraha zápasů evropské ligy Basketbalu Nymburk. Na těchto event akcí dbáme na efektivní zajištění kontroly všech oprávněných prostupů, parkovací službě v pronajaté ploše před halou a celkový dohled na ukázněnost návštěvníků haly.

Navštivte web společnosti: http://www.sapraha.cz/

Poskytované bezpečnostní služby

  • Fyzická ostraha
  • Recepční služby
  • QR patroling
  • Elektronická strážní kniha
  • Evidence pronájmu sportovních ploch

 

Rádi dodáme bezpečnostní řešení i pro vaši akci: