JTEKT

Společnost JTEKT Automotive Czech Pardubice se specializuje na výrobu přesných mechanických dílů do převodovek a komponentů řízení do osobních automobilů.
V současné době jsou hlavními zákazníky přední globální výrobci automobilů – společnost Toyota (včetně TPCA) a další světoví výrobci.

Speciální Do 1.000 Průběžná

Základní info o spolupráci

Security

title

6 lidí

VIP

title

Pouze na vyžádání

Rescue

title

Pouze na vyžádání

Doba projektu

title

1 rok

Čechymen pro JTEKT

Od navázání spolupráce s naší společností ČECHYMEN se podařilo snížit procento neznámých ztrát. Probíhají zde neustálé kontroly zaměstnanců opouštějících areál společnosti, přičemž zde dochází i k nárazovým kontrolám větším množstvím bezpečnostních pracovníků. Dále provádíme namátkové testy na alkohol, abychom zmezili vstupu podnapilých osob do areálu společnosti. Na základě zplnomocnění také provádíme klienta kontrolu práce neschopných zaměstnanců.

Díky neustálým inovacím v našem online systému HEDURIO, má náš klient okamžitý přehled díky apliakci QR patroling o evidenci obchůzek. Elektronická strážní kniha mu dává možnost mít neustálý přehled o případných mimořádných událostech a porušen pravidel ze strany jeho zaměstnanců. Naší snahou je neustále se zlepšovat a pracovat co nejefektivněji, v čemž budeme pokračovat i nadále spolu se společností JTEKT automotive.

Navštivte web společnosti: www.jtekt.cz

Poskytované bezpečnostní služby

  • Fyzická ostraha
  • Elektronická evidence obchůzek
  • Elektronická strážní kniha
  • Kontrola zaměstnanců při vstupu a výstupu z objektu
  • Kontrola zaměstnanců během pracovní neschopnosti
  • Kontrola zaměstnanců opouštějících areál výjezdovou skupinou
  • Monitorování pomocí kamerového systému

 

 

Rádi dodáme bezpečnostní řešení i pro vaši akci: