Hedurio

Upgrade aplikace HEDURIO

Naše mobilní aplikace pro Android a IOS prošla úpravou, do které získáte přístup bez registrace. Volně ke stažení na "Obchodě Google Play". Neváhejte a stáhněte si pomůcku, díky které vám neunikne jediný festival, už dnes.

Více info

Event

Festivalové brigády

Nepřetržitý nábor nových lidí do našeho týmu.

Více info

Česká MIss 2017 Casting Opava

Česká Miss 2017

Také letos se aktivně podílíme jako partneři nejen na logistice, ale především na bezpečnosti na projektu Česká Miss.

Více info

big-cage1.jpeg

GCF 38: BIG CAGE 4

BIG CAGE je akce pořádaná pod hlavičkou GCF: GLADIATOR CHAMPIONSHIP FIGHTING.
GCF™ je česká profesionální organizace pořádající turnaje smíšených bojových umění (MMA) v osmihranné kleci. Je to nejprestižnější série profesionálních turnajů MMA v České republice, spolupracující s partnerskými organizacemi po celém světě. Tour GCF™ a GCF Challenge™ je zaštítěna národní sportovní autoritou - Českým svazem MMA.

Více info

Český klub bezpečnostních služeb

Český klub bezpečnostních služeb

Český klub soukromých bezpečnostních a detektivních služeb je nepolitickou zájmovou organizací s právní subjektivitou sloužící ochraně profesionálních zájmů a naplňování dalších požadavků svých členů, jakož i k rozvíjení mezinárodní spolupráce v dané oblasti. Naše společnost se stala členem v roce 2016.

Více info

Zlatá tretra

Zlatá tretra 2016

Zlatá tretra je každoroční atletický mítink, který se již od roku 1961 koná na Městském stadionu v Ostravě-Vítkovicích. Všechny hvězdy, včetně špičky české atletiky, přijíždí do Ostravy vždy ve výborné formě. Mezinárodní atletický závod v Ostravě tak přinese skvělou sportovní podívanou.

Více info

news-novy-web.jpg

Nový web Čechymen

Prozkoumejte naše služby a reference na novém webu!

Více info