Česká Miss

Česká Miss je jedinou soutěží krásy v České republice. Nejdříve zastupovala dvě světové soutěže - Miss Universe a Miss Earth, od ledna 2010 pak také soutěže Miss World a Mr. World o nejkrásnějšího muže planety.

Společenská Kulturní Do 1.000 Jednodenní

Podobné Společenská

Základní info o akci

Security

title

20-30 lidí

Rescue

title

2-4 lidí

Doba projektu

title

1 den (finále v televizním přímém přenosu)

Výsledek spolupráce

S projektem Česká Miss jsme spojení od roku 2015, kdy jsme se stali oficiálními partnery. Účast na tomto projektu nás velice těší, jelikož je to ohromná příležitost rozvíjet naše aktivity na poli mediálním a zároveň obchodně lukrativním. Spolupráce s Českou Miss je pro nás výzva a potěšení zároveň. Koneckonců, být v práci obklopen krásnými ženami je snem mnoha mužů.

V průběhu celého ročníku se podílíme na zajištění několika částí. Letos poprvé jsme měli možnost usednout v porotě castingů a následně i semifinále a mohli jsme tak přispět k výběru 10-ti finalistek, které se o korunku královny krásy poperou v dubnu 2016. Na finále pak zajišťujeme konkrétně bezpečnost přítomných návštěvníků, ale také finalistek, vystupujících umělců a celého realizačního týmu. A protože se jedná o společensky významnou akci, můžete vidět naše chlapce v elegantních a slušivých oblecích, aby i oni se stali nedílnou součástí tohoto gala programu.

Navštivte web akce: www.ceskamiss.cz

Dodané služby pro event?

  • Kontrola oprávněnosti vstupu
  • Zdravotnická asistence
  • Koordinace a navigace diváků v rámci usazení
  • Prohlídky proti vnášení nepovolených předmětů
  • Dohled nad dodržováním veřejného pořádku
  • Střežení VIP prostor
  • Dohled nad průběhem afterparty

 

 

Rádi dodáme bezpečnostní řešení i pro vaši akci: