Fingers UP

FIngers Up mezi ostatními festivaly v ČR mírně vybočuje svým zaměřením. Jak už nasvědčuje podtitul projektu – „Fingers up není jenom o hudbě“. Správný festival není jen o jedinečném hudebním zážitku. Je o seznámení, objevování a nových zkušenostech.

Outdoor Kulturní Do 10.000 Vícedenní

Základní info o akci

Security

title

30 osob

Doba projektu

title

4 dny (2 dny předhlídka a dohlídka, 2 dny festival)

Čechymen pro Fingers Up

Do portfolia služeb jsme si mohli díky této zajímavé akci přidat opět něco nového. V rámci pojetí programu a filosofie jako takové jsme měli možnost být součástí novinky na festivalové scéně, a sice té, že se akce netočí jen kolem hudby samotné a doporovodného programu, ale díky různě barevným páskám na ruce, se lidé mohli mnohem snadněji seznamovat.
Pro nás se jednalo hlavně o správné uchopení režimu pohybu lidí s páskami na ruce. Vedle běžných kontrol na oprávněný vstup do označených zón jsme museli přihlížet také na danou barvu náramku, což ze začátku komplikovalo a zpomalovalo plynulý chod, ale během krátké chvíle jsme dokázali nastavit správný kontrolní mechanismus pro zajištění plynulosti a komfortu návštěvníků.
Na zajištění bezpečnosti festivalu Fingers Up jsme se podíleli letos poprvé, ale věříme, že budeme moci být součástí při dalším růstu.

Navštivte web akce: www.fingersup.cz

Poskytované bezpečnostní služby

  • Kontrola oprávněnosti vstupu
  • Bezpečnostní prohlídky na vstupu
  • Prohlídky proti vnášení nepovolených předmětů
  • Dohled nad dodržováním veřejného pořádku
  • Střežení VIP prostor, backstage
  • Ostraha parkoviště a kempu

 

 

Rádi dodáme bezpečnostní řešení i pro vaši akci: