Basinfirefest

Basinfirefest je multižánrový hudení festival, který je od svého vzniku – v roce 2003 – pořádán ve Spáleném Poříčí na Plzeňsku. Vystupují zde převážně české rockové a metalové kapely, ale noční program bývá složen hlavně ze zahraničních kapel. Celkem jich každý rok zahraje asi 70. Na festivalu se nachází dvě velká podia a jedno menší v jednom z pivních stanů, kde hrají kapely ze soutěže Skutečná liga.

Outdoor Kulturní Nad 10.000 Vícedenní

Základní info o akci

Security

title

35-40 lidí

Doba projektu

title

4 dny

Čechymen pro Basinfirefest

Poprvé jsme se na festivalu Basinfirefest objevili v roce 2013 po přímém oslovení hlavního organizátora, Pepíka Bruhy. Chtěl úroveň festivalu pozvednout na profesionální úroveň, což samozřejmě zahrnuje i zvýšení bezpečnostních opatření. Tohoto oslovení si velice vážíme a jsme rádi, že můžeme přispět ke zkvalitnění akce.
Zkušenosti s podobným typem akcí jsme již měli, takže přidaná hodnota naší společnosti se dostavila hned v rámci prvního roku spolupráce.
Basinfirefest bereme jako takový ostrý vstup do letní festivalové sezony, která nás následně čeká a bývá mnohdy velmi náročná. Jsme proto rádi, že začátek je na tomto příjemném a přátelském festivalu ve Spáleném Poříčí.
Věříme, že jsme již pomohli organizátorům pozvednout úroveň akce díky našim službám na vyšší stupeň a hlavně jsme rádi, že můžeme opět spolupracovat a společně se posouvat dál tak, aby se počet návštěvníků a vystupujících kapel nesnižoval, ba naopak, aby se zvýšil a dál dělal organizátorům radost.

Navštivte web akce: www.basinfirefest.cz/

Poskytované bezpečnostní služby

  • Kontrola oprávněnosti vstupu
  • Bezpečnostní prohlídky na vstupu
  • Prohlídky proti vnášení nepovolených předmětů
  • Dohled nad dodržováním veřejného pořádku
  • Střežení VIP prostor, backstage
  • Ostraha a režim parkoviště
  • Ostraha kempu a výběr hotovosti

 

 

Rádi dodáme bezpečnostní řešení i pro vaši akci: