Detektivní služby

Detektivní služby zajišťuje naše bezpečnostní agentura pro klienty, kteří potřebují vyřešit nebo prokázat diskrétně problém, nejčastěji v úniku informací, vedoucí k finančním ztrátám společnosti nebo snížení obchodních aktivit v podobě vynášení důležitých a důvěrných informací a materiálu ze společnosti. Naše bezpečnostní agentura vám nabízí všechny výhody špičkové detektivní agentury.

Proč zvolit nás?

Detektivní služby slouží i k odhalení a prokázání drobných krádeží v objektech klienta, například supermarkety, výrobní haly, administrativní budovy a sklady.

Pracovníci naší bezpečnostní agentury Čechymen jsou připraveni převzít jakkoliv náročný úkol a specializovat se na veškeré druhy detektivních služeb jako jsou zejména:

  • Zjišťování a poskytování informací jak osobních tak i ekonomických, firemních atp.
  • Zajišťování důkazního materiálu a vyhledávání informací pro soudní a jiné spory
  • Pátrání po osobách a věcech. Sledování, odhalování a eliminace nestandardních procesů a rušivých vlivů uvnitř organizací, společností a spolků.

Nabízíme zajišťování a vyhledávání informací a důkazů k právním a soudním jednáním. K zajištění důkazů pro detektivní služby používáme nejmodernější technické vybavení detektivní agentury. Hledáte-li kvalitní a spolehlivé detektivní služby, obraťte se na nás!